| Názov školy | Základná škola s materskou školou Vysoká pri Morave |
| Adresa školy | Hlavná 37 |
| Telefón | +421 02 65967 126 |
| zsvysokaprimorave@gmail.com | |
| WWW stránka | zsvysmor.edupage.org |
| Zriaďovateľ |
| Priezvisko, meno | Telefón | Služ. mobil | ||
|---|---|---|---|---|
| Riaditeľ | Pavel Benca | |||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | |
|---|---|---|
| predseda | ||
| pedagogickí zamestnanci | ||
| ostatní zamestnanci | ||
| zástupcovia rodičov | ||
| zástupca zriaďovateľa | ||
| iní |
| Názov MZ a PK | Vedúci | Zastúpenie predmetov | Poznámka |
|---|
Počet žiakov školy: 159
Počet tried: 10
Podrobnejšie informácie:| Ročník: | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| počet tried | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 9 |
| počet žiakov | 24 | 15 | 18 | 22 | 8 | 10 | 18 | 14 | 9 | 138 |
| z toho ŠVVP | ||||||||||
| z toho v ŠKD |
| Nižší ročník | 5.roč. | 6.roč. | 7.roč. | 8.roč. | 9.roč. | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet žiakov |
| Gym 8.roč | Gym 6.roč | Gym 4.roč | SOŠ | SOU | OU | Iné | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prihlásení | ||||||||
| prijatí | ||||||||
| % úspešnosti |
| Trieda | Anglický jazyk | ANJ | BIO | DEJ | ESV | ETV | FYZ | GEO | HUV | CHEM | INV | INF | MAT | NAV | NEJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | |||||||||||||||
| 1. | 1,42 | 1 | 1,63 | ||||||||||||
| 2. | 2,13 | 1 | 1 | 2 | |||||||||||
| 3. | |||||||||||||||
| 4. | 2,52 | 1,1 | 1,14 | 2,52 | 2,38 | ||||||||||
| 5. | 2,5 | 2,13 | 1,75 | 2,25 | 1 | 1,25 | 2 | 2,38 | |||||||
| 6. | 3,1 | 1,6 | 2,4 | 2,3 | 2,5 | 1 | 2,2 | 1,4 | 2,9 | 2,8 | |||||
| 7. | 3 | 2,56 | 2,67 | 2,61 | 2,61 | 1 | 2,56 | 1,06 | 2,89 | 2,78 | |||||
| 8. | 2,54 | 2,23 | 2,54 | 2,08 | 2,54 | 2,46 | 1 | 2,92 | 2,69 | ||||||
| 9. | 2,89 | 2,11 | 2,33 | 2,67 | 2,67 | 2,67 | 1,78 | 2,67 | 2,67 |
| Trieda | OBN | OBV | PRV | PRI | PRI | REV | REV | RZV | RGZ | RVK | SJL | SJL | Spr | SVP | SPP |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | |||||||||||||||
| 1. | 1 | 1,79 | 1,08 | ||||||||||||
| 2. | 1,47 | 2,2 | 1,13 | ||||||||||||
| 3. | |||||||||||||||
| 4. | 1,14 | 1,48 | 2,48 | 1,14 | |||||||||||
| 5. | 1,75 | 2,38 | 1,25 | ||||||||||||
| 6. | 1,6 | 3,1 | 1,8 | ||||||||||||
| 7. | 2,56 | 3,11 | 1,44 | 1 | |||||||||||
| 8. | 1,77 | 2,69 | 1,31 | 1 | |||||||||||
| 9. | 2,11 | 3 | 1,22 |
| Trieda | SPH | TCHV | TECH | TSV | TEV | VCU | VLA | VYU | VYV | ZEM | ZMV |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | |||||||||||
| 1. | 1 | 1 | |||||||||
| 2. | 1 | 1,33 | 1,07 | ||||||||
| 3. | |||||||||||
| 4. | 1,1 | 1,48 | 1,24 | ||||||||
| 5. | 1,25 | 1,38 | |||||||||
| 6. | 1,78 | 1,4 | |||||||||
| 7. | 1 | 1,35 | 1,06 | ||||||||
| 8. | 1 | 1,5 | 1 | ||||||||
| 9. | 1,44 | 1 |
| Trieda | Počet | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní |
|---|---|---|---|---|
| 0 | 21 | 0 | 0 | 21 |
| 1. | 24 | 22 | 2 | 0 |
| 2. | 15 | 15 | 0 | 0 |
| 3. | 18 | 0 | 0 | 18 |
| 4. | 22 | 20 | 1 | 1 |
| 5. | 8 | 8 | 0 | 0 |
| 6. | 10 | 9 | 1 | 0 |
| 7. | 18 | 17 | 1 | 0 |
| 8. | 14 | 11 | 2 | 1 |
| 9. | 9 | 9 | 0 | 0 |
| Trieda | Počet | Zamešk. hod. | Zam. na žiaka | Ospravedlnené | Ospr. na žiaka | Neospravedlnené | Neosp. na žiaka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 21 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| 1. | 24 | 2132 | 88,83 | 2093 | 87,21 | 39 | 1,63 |
| 2. | 15 | 1378 | 91,87 | 1351 | 90,07 | 27 | 1,80 |
| 3. | 18 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| 4. | 22 | 2364 | 115,02 | 2303 | 112,09 | 61 | 2,93 |
| 5. | 8 | 1061 | 132,63 | 1006 | 125,75 | 55 | 6,88 |
| 6. | 10 | 1677 | 167,70 | 1500 | 150,00 | 177 | 17,70 |
| 7. | 18 | 2509 | 143,37 | 2396 | 137,01 | 113 | 6,36 |
| 8. | 14 | 1454 | 111,85 | 1363 | 104,85 | 91 | 7,00 |
| 9. | 9 | 1522 | 169,11 | 1450 | 161,11 | 72 | 8,00 |
| Názov | Počet žiakov | Úspešnosť v % | Iný údaj o úspešnosti |
|---|---|---|---|
| Monitor SJL | |||
| Monitor MAT |
| Učebný variant | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet tried v ročníku | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 9 |
| šport.prípava | ||||||||||
| Matematika 5.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 1.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 3.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 5.-9. | ||||||||||
| Výtvarná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Hudobná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Technická výchova 5.-9. | ||||||||||
| Variant1.,2.,3. | ||||||||||
| Iné ( uveďte ) |
| Predmet | Ročník | Počet skupín | Počet hodín týždenne |
|---|
| Učebný variant | Trieda | Predmet | Počet hodín v týždni |
|---|
| Počet tried | Počet žiakov | Počet individ. integrovaných | |
|---|---|---|---|
| Nultého ročníka | |||
| Prvého ročníka | |||
| Bežných tried | |||
| Špeciálnych tried | |||
| Pre nadaných | |||
| Spolu |
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | ||||
| DPP | ||||
| Znížený úväzok | ||||
| ZPS | ||||
| Na dohodu |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | |||
| vychovávateľov | |||
| asistentov učiteľa | |||
| spolu |
| Trieda | Predmet | Počet hodín týždenne |
|---|
| Ďalšie vzdelávanie | Počet absolventov | Počet študujúcich |
|---|---|---|
| 1.kvalifikačná skúška | ||
| 2.kvalifikačná skúška | ||
| štúdium školského manažmentu | ||
| špecializačné inovačné štúdium | ||
| špecializačné kvalifikačné | ||
| postgraduálne | ||
| doplňujúce pedagogické | ||
| vysokoškolské pedagogické | ||
| vysokoškolské nepedagogické |
| Názov súťaže | Počet žiakov | okr. kolo | kraj. kolo | národ. kolo | medzinár. kolo |
|---|
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé B) Krátkodobé C) V školskom roku 2013/2014 boli školou vypracované projekty:Dátum poslednej inšpekčnej kontroly:
Druh inšpekcie:
Ak bola inšpekcia vykonaná v šk. roku 2013/2014, uveďte predmety a oblasti (riadenie, proces, podmienky), v ktorých bola dosiahnutá úroveň:
- veľmi dobrá
- dobrá
- priemerná
- málo vyhovujúca
- nevyhovujúca
- kľúčové pozitívne stránky školy
- oblasti vyžadujúce zlepšenie
V súvislosti so zabezpečením výchovnovzdelávacieho procesu uviesť hodnotenie
- priestorov školy (učebne, odborné učebne, telocvične, ihriská, školská jedáleň a pod.)
- zabezpečenie výučby učebnými pomôckami
- stručnú analýzu súčasného stavu
- potreby a pripravované plány
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
Návrh opatrení:
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín | Vedúci |
|---|---|---|---|
| Anglický jazyk | 0 | Mgr. Jana Ševčíková | |
| Doučovanie z M 9 | 0 | Mgr. Marta Matlovičová | |
| Doučovanie zo SJ 4 | 0 | Mgr. Magdaléna Hýreššová | |
| Doučovanie zo SJ 9 | 0 | Mgr. Eva Košútová | |
| Futbalový krúžok | 0 | Pavel Benca | |
| Informatika II.stupeň | 0 | Mgr. Dagmar Šaray Novotná | |
| Nemecký jazyk | 0 | Mgr. Gabriela Gabrišová | |
| Ruský jazyk | 0 | Mgr. Gabriela Gabrišová | |
| Spevácko - dramatický krúžok | 0 | Mgr. Kornélia Rohrerová | |
| Výtvarný krúžok | 0 | Mgr. Martina Klasová |
Vypracoval: Pavel Benca
V o Vysokej pri Morave, 24. októbra 2014
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa:
Powered by aSc EduPage